निजामती सेवा दिवस २०७२ का अवसरमा नेपाल सरकारबाट पुरस्कृत हुनु हुने कर्मचारीहरुको नामावली
१. उत्कृष्ट निजामती सेवा पुरस्कार
सि.नं. |
कर्मचारीको नाम |
संकेत नं |
पद |
सेवा |
श्रेणी |
लिङ्ग |
कार्यरत कार्यालय |
कैफियत |
१. |
विपुल न्यौपाने |
१३३९९२ |
सह रजिष्ट्रार |
न्याय |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
सर्वोच्च अदालत |
|
२. |
लक्ष्मी प्रसाद ढकाल |
९६७१९ |
सह सचिव |
प्रशासन |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
गृह मन्त्रालय |
|
३. |
वेगेन्द्रराज शर्मा पौडेल |
१५१८८७ |
सह सचिव |
प्रशासन |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग |
|
४. |
बैकुण्ठ अर्याल |
१२२१०२ |
सह सचिव |
प्रशासन |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
अर्थ मन्त्रालय |
|
५. |
एकनारायण अर्याल |
११९७९४ |
प्र.जि.अ. |
प्रशासन |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाण्डौ |
|
६. |
तिरेश प्रसाद खत्री |
१७५१६९ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
क्षेत्रीय खानेपानी अनुगमन तथा सुपरिवेक्षण कार्यालय, डोटी |
|
७. |
शिवराम यादव |
१५९८६१ |
डिभिजन प्रमुख |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
हेभी इक्यूइपमेण्ट डिभिजन, काठमाण्डौ |
|
८. |
केशवराज ढकाल |
१४४६६१ |
उप सचिव |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालय |
|
९. |
शिवशरण थापामगर |
१३८८७७ |
कम्प्यूटर अधिकृत |
विविध |
रा.प.तृ. |
पुरुष |
निर्वाचन आयोग |
|
१०. |
पोषणमान सिंह वस्नेत |
१३०९८९ |
इलेक्ट्रिसियन |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.अ.प्रथम |
पुरुष |
लोक सेवा आयोग |
|
२. निजामती सेवा पुरस्कार
सि.नं. |
कर्मचारीको नाम |
संकेत नं. |
पद |
सेवा |
श्रेणी |
लिङ्ग |
कार्यरत कार्यालय |
कैफियत |
१. |
लोक वहादुर थापा |
१८४०२६ |
महानिर्देशक |
परराष्ट्र |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
राहदानि विभाग |
|
२. |
चन्द्र सुव्वा |
१२२७१६ |
वरिष्ठ खाध्य अनुसन्धान अधिकृत |
कृषि |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
खाध्य प्रविधि तथा गुण नियन्त्रण विभाग |
|
३. |
तपेन्द्र वहादुर खड्का |
१०९७९८ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
सहरी विकास तथा भवन निर्माण विभाग |
|
४. |
श्याम किशोर यादव |
१३९२६६ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
उर्जा मन्त्रालय |
|
५.
|
गोपाल प्रसाद घिमिरे |
१२७८८३ |
निर्देशक |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
आन्तरिक राजस्व विभाग |
|
६. |
गणेश कुमार गौतम |
६१८०७ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
पुल योजना पश्चिम सेक्टर ३, कोहलपुर |
|
७. |
नवराज सुवेदी |
१४०४६२ |
आयोजना प्रमुख |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
राष्ट्रिय भूउपयोग आयोजना |
|
८. |
प्रेमराज गिरी |
९३३३८ |
स्थानीय विकास अधिकारी |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
जिल्ला विकास समितिको कार्यालय, गोरखा |
|
९. |
राकेश कर्ण |
९५४७४ |
वरिष्ठ वन अधिकृत |
वन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
जिल्ला वन कार्यालय, कपिलवस्तु |
|
१०. |
वलराम ढकाल |
१५१६७१ |
उप सचिव |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यालय |
|
११. |
दिपा हमाल |
१४१४७६ |
जिल्ला शिक्षा अधिकारी |
शिक्षा सेवा |
रा.प.द्वितीय |
महिला |
जिल्ला शिक्षा कार्यालय, सुर्खेत |
|
१२. |
टेकनारायण पौडेल |
१५००४८ |
उप सचिव |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालय |
|
१३. |
श्रीचन्द्र साह |
१५०३५६ |
कम्प्यूटर निर्देशक |
विविध |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
भूमिसुधार तथा व्यवस्थापन विभाग |
|
१४. |
राम कुमार खङ्ग |
१५३८४७ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
सिंचाइ डिभिजन कार्यालय, पर्सा |
|
१५ |
प्रधुम्न न्यौपाने |
११४२४२ |
लेखा परीक्षण अधिकारी |
लेखापरीक्षण |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
म.ले.प. को कार्यालय |
|
१६. |
नारायणहरि अधिकारी |
९१६८० |
शाखा अधिकृत |
प्रशासन |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग |
|
१७. |
वसन्त प्रसाद न्यौपाने |
१२८१०५ |
मुद्रण अधिकृत |
शिक्षा |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
मुद्रण विभाग |
|
१८. |
अम्विका रमण आचार्य |
१०६६६५ |
शाखा अधिकृत |
प्रशासन |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
उद्योग विभाग |
|
१९. |
ऋतु वहादुर पुलामी मगर |
१५२७८२ |
तहसीलदार |
न्याय |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
सुनसरी जिल्ला अदालत |
|
२०. |
लक्ष्मीनारायण वैद्य |
११९९४४ |
शाखा अधिकृत |
प्रशासन |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्रालय |
|
२१. |
विश्वराज दाहाल |
१८५८१६ |
शाखा अधिकृत |
प्रशासन |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
राष्ट्रपतिको कार्यालय |
|
२२. |
रामशरण खड्का |
१००५१० |
टा. नायव सुव्वा |
प्रशासन |
रा.प.अनं.प्र. |
पुरुष |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
|
२३. |
राधा कुमारी श्रेष्ठ |
१५१६१८ |
नायव सुव्वा |
प्रशासन |
रा.प.अनं.प्र. |
महिला |
अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग |
|
२४. |
भरत वहादुर नेपाली |
१७६८५५ |
ना.सु. (गा.वि.स. सचिव) |
प्रशासन |
रा.प.अनं.प्र. |
पुरुष |
जि.वि.स.को कार्यालय, डोटी |
|
२५. |
प्रेमा वडु जोशी |
१९३६४९ |
महिला विकास निरिक्षक |
विविध |
रा.प.अनं.प्र. |
महिला |
महिला तथा वालवालिका कार्यालय, बाजुरा |
|
२६. |
रविन्द्र कुमार नेम्वाङ्ग |
१९४९१० |
ना.सु. (गा.वि.स. सचिव) |
प्रशासन |
रा.प.अनं.प्र. |
पुरुष |
पौवासार्ताप गा.वि.स. , पाँचथर |
|
२७. |
रामदेव प्रसाद चौधरी |
११८११६ |
नायव पशु सेवा प्राविधिक |
कृषि |
रा.प.अनं.द्वि. |
पुरुष |
कृषि विकास फार्म, पोखरा |
|
२८. |
पूर्ण वहादुर महर्जन |
७०६७३ |
कार्यालय सहयोगी |
प्रशासन |
श्रेणी विहिन पाँचौस्तर |
पुरुष |
कानून, न्याय, संविधानसभा तथा संसदीय मामिला मन्त्रालय |
|
२९. |
चन्द्र कुमारी राई |
१५४९६९ |
हल्कारा |
प्रशासन |
श्रेणी विहिन चतुर्थस्तर |
महिला |
इलाका हुलाक कार्यालय, इटहरी, सुनसरी |
|
३०. |
रामकपुर राय |
१६९१३२ |
कार्यालय सहयोगी |
प्रशासन |
श्रेणी विहिन पाँचौस्तर |
पुरुष |
जिल्ला प्रशासन कार्यालय, सर्लाही |
|