निजामती सेवा दिवस २०७२ को नारा "निजामती सेवाको सपना: समृद्ध नेपालको रचना"
रा.प.द्वितीय र रा.प.तृतीय श्रेणीका कर्मचारीहरुको मूल्यांकन सम्पन्न भएको आ.व. ०७१/७२ को का.स.मू. फाराम |
|||||||||||||||
क्र.स. |
नाम,थर |
सकेत नं. |
श्रेणी |
सेवा÷समुह |
कार्यरत निकाय |
||||||||||
१ |
श्री प्रदिपराज अधिकारी |
१७८१२० |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२ |
श्री गोमादेवि चेम्जोङ्ग |
१८६४३४ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३ |
श्री नन्दराज ज्ञवाली |
१६९४१४ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४ |
श्री रुद्र प्रसाद पण्डित |
१४९५४० |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
५ |
श्री दुर्गादत्त ढकाल |
१३९२२९ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
६ |
श्री सूर्यवदना पण्डित |
७४७५७ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७ |
श्री विष्णुहरि उपाध्याय |
१५२३२९ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
८ |
श्री तीर्थ प्रकाश पौडेल |
१५१८९२ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
९ |
श्री ध्रुव प्र. कोइराला |
११७२९६ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१० |
श्री तारानाथ लुइटेल |
१७८७७१ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सा.प्र.म. अतिरिक्त समुह |
||||||||||
११ |
श्री आत्माराम सत्याल |
१६०९९६ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सा.प्र.म. अतिरिक्त समुहु |
||||||||||
१२ |
श्री महेन्द्र कु. खाम्यहाङ्ग |
१३६६२३ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सा.प्र.म.अतिरिक्त समुह |
||||||||||
१३ |
श्री कृष्ण प्र.शर्मा |
१७८२६८ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सा.प्र.म.अतिरिक्त समुह |
||||||||||
१४ |
श्री झरेन्द्र प्र.चापागाई |
१५९३६३ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१५ |
श्री जितेन्द्र वस्नेत |
१३८६२५ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१६ |
श्री होम प्र. लुइटेल |
१०६९३६ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय (काज) |
||||||||||
१७ |
श्री शेखर पौड्याल |
१८०७९९ |
रा.प.द्धि. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सार्वजनिक संस्थान निर्देशन बोर्ड (काज) |
||||||||||
१८ |
श्री सुधा गुरुङ |
१८९५०३ |
रा.प.द्धि. |
विविध सेवा विशेष समुह |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१९ |
श्री रामभक्त श्रेष्ठ |
१८९५०२ |
रा.प.द्धि. |
विविध सेवा विशेष समुह |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२० |
श्री अच्यूत कु. पौड्याल |
१८९४७६ |
रा.प.द्धि. |
विविध सेवा विशेष समुह |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२१ |
श्री राजेन्द्र प्र. अधिकारी |
८००५५ |
रा.प.द्धि |
लेखा |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२२ |
श्री दामोदर भटृराई |
९००८७ |
रा.प.द्धि |
शिक्षा सेवा÷पु. विज्ञान |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२३ |
श्री कृष्ण प्र. हुमागाई |
१७५२०४ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२४ |
श्री विशाल सापकोटा |
२०८५३० |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२५ |
श्री लिलाराज काफ्ले |
१८५७६२ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२६ |
श्री रविन्द्र मानन्धर |
२०१४८२ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२७ |
श्री चेतनाथ अर्याल |
१७१८११ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२८ |
श्री शोभाकर पाण्डेय |
१४७५१३ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२९ |
श्री बुद्धि व. बनमाला |
११७६०२ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३० |
श्री महेश कृष्ण महर्जन |
१५५४४५ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय (काज) |
||||||||||
३१ |
श्री माधव प्र. मिश्र |
९६१३९ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
३२ |
श्री निर्मल कु.नेपाल |
६२८७२ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
३३ |
श्री राज कु. महर्जन |
११११५३ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
३४ |
श्री परशुराम उपाध्याय |
१८६४०७ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
३५ |
श्री सुरेन्द्र कु. बज्राचार्य |
१०५२०८ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
३६ |
श्री कमल प्र. पाण्डे |
२०३७९८ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
३७ |
श्री ऋषि कु.दाहाल |
१६०३०८ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३८ |
श्री कल्पना मास्के श्रेष्ठ |
१४०५९८ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३९ |
श्री लोकनाथ भूसाल |
१७८७१४ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४० |
श्री श्याम दाहाल |
२०३७६१ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४१ |
श्री भुवन पाण्डे |
१९५५९२ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४२ |
श्री किरण जोशी |
१८१३५० |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४३ |
श्री गणेश प्र.आचार्य |
१८१२५१ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४४ |
श्री दिपक कु. थापा |
१८३२६० |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४५ |
श्री नरेन्द्र सिंह कुँवर |
१७३७०७ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४६ |
श्री नारायण प्र.ज्ञवाली |
१४१०९९ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४७ |
श्री युवराज पोखरेल |
१६९२४५ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४८ |
श्री अनुनय बाँस्तोला |
१७६७८७ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४९ |
श्री यादव प्र.सापकोटा |
१५६७४९ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
५० |
श्री विष्णुहरि बराल |
१९०५७४ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
५१ |
श्री नर वहादुर चन्द |
१५२९६७ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
५२ |
श्री हरि प्र.लामिछाने |
१८५०३७ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
५३ |
श्री नमराज वाग्ले |
२०८७४८ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५४ |
श्री मधुसुदन शर्मा अधिकारी |
१८३९४० |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
५५ |
श्री मोहन कु.घिमिरे |
१४५६०० |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५६ |
श्री मित्र प्र.खतिवडा |
८९०१३ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
५७ |
श्री गौतम पंज्ञानी |
१६९६५४ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
५८ |
श्री भिष्म आचार्य |
१६६५३२ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
५९ |
श्री सिन्धु कुमारी पाण्डे |
१३८१४७ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह |
||||||||||
६० |
श्री बद्रीराज ढकाल |
१५९७२२ |
रा.प.तृ |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय, अतिरिक्त समुह, कर्मचारी प्रशिक्षण प्रतिष्ठान (काज) |
||||||||||
६१ |
श्री कृष्णमणि फुयाल |
१८९४५७ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा विशेष समुह |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
६२ |
श्री सुदन ख्वाखली श्रेष्ठ |
१८९४६९ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा विशेष समुह |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
६३ |
श्री मोहन प्रसाद न्यौपाने |
१८९४७३ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा विशेष समुह |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
६४ |
श्री सागर शाह |
१८९७३३ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा विशेष समुह |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६५ |
श्री डम्बरदेव पन्त |
१८९५४९ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा विशेष समुह |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६६ |
श्री रचिन्द्र डंगोल |
१८९४६२ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा विशेष समुह |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६७ |
श्री नानीवावु पोखरेल |
१९१४९९ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा विशेष समुह |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६८ |
श्री अमृत महर्जन |
१८९४६१ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा विशेष समुह |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६९ |
श्री ईश्वर ओझा |
१६२६०१ |
रा.प.तृ |
प्रशासन ÷लेखा |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७० |
श्री टंकनाथ काफ्ले |
१४६३०९ |
रा.प.तृ |
प्रशासन ÷लेखा |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
७१ |
श्री अर्जुन वराल |
११७९९१ |
रा.प.तृ |
प्रशासन ÷लेखा |
कर्मचारी प्रशिक्षण प्रतिष्ठान |
||||||||||
७२ |
श्री युवराज पंगेनी |
१८५२२६ |
रा.प.तृ |
शिक्षा÷पु. विज्ञान |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७३ |
श्री भुवनेश्वर चौधरी |
१३५७४५ |
रा.प.तृ.प्रा |
वन÷ज.फ. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७४ |
श्री विनोद कुमार सिंह |
११५०१९ |
रा.प.तृ.प्रा |
वन÷ज.फ. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७५ |
श्री शरद कु.अधिकारी |
१३१३१२ |
रा.प.तृ.प्रा |
वन÷ज.फ. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७६ |
श्री दिनेश महर्जन |
१९१८६६ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७७ |
श्री प्रकाश पुडासैनी |
१४६७१२ |
रा.प.तृ. |
विविध सेवा |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७८ |
श्री विश्वन्तर सुकुभटु |
१४७४४८ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७९ |
श्री राजेन्द्र प्र.भटृराई |
१८७६०१ |
रा.प.तृ |
विविध सेवा |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
८० |
श्री रिजुता शाक्य |
१४७१११ |
रा.प.तृ. |
विविध सेवा |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
८१ |
श्री विदुर प्र. तिमिल्सिना |
१६२५०७ |
रा.प.तृ. |
विविध सेवा |
निजामती कितावखाना |
||||||||||
रा.प.अनं र श्रेणी विहिन कर्मचारीहरुको मूल्यांकन सम्पन्न भएको आ.व. २०७१÷०७२ को का.स.मु. फाराम |
|||||||||||||||
क्र.स. |
कर्मचारीको नाम थर |
सकेत नं. |
श्रेणी |
सेवा÷समूह |
कार्यरत निकाय |
||||||||||
१ |
श्री कुमार व. कटवाल |
१४१५४७ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२ |
श्री योगेन्द्र महतो कोइरी |
१०५७२९ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३ |
श्री खगेन्द्र पोखरेल |
१८०५५१ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४ |
श्री जगन्नाथ कार्कि |
१०६६८४ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५ |
श्री होम कुमारी शर्मा |
१८१२२६ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
उच्चस्तरीय प्र.सु.का. |
||||||||||
६ |
श्री विमला घिमिरे पौडेल |
१३४०७१ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
निजामती कर्मचारी अस्पताल |
||||||||||
७ |
श्री गोविन्द्र प्रसाद पूmयाल |
१७०५३६ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
८ |
श्री केशवराज नेपाल |
१७३२०७ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
९ |
श्री महादेव भटृ |
१०९२६२ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१० |
श्री चिरन्जीवी ज्ञवाली |
१५१६३६ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
११ |
श्री यज्ञराज अर्याल |
१६०८५० |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१२ |
श्री सागर काफ्ले |
१७५३३५ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१३ |
श्री नेत्र वहादुर राउत |
१९७०८८ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१४ |
श्री भुषणलाल श्रेष्ठ |
१९७७१ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१५ |
श्री द्धारिका प्रसाद पौडेल |
११११२८ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१६ |
श्री सुशीला तिमसिना |
१५२०६६ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
जि.वि.स. दोलखा |
||||||||||
१७ |
श्री मोहनमान स्वाँर |
१३५८११ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१८ |
श्री सिताराम घिमिरे |
१५९३४१ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१९ |
श्री सिद्धान्त दाहाल |
२०१९४७ |
रा.प.अनं प्र. |
लेखा |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२० |
श्री युवराज कटेल |
२०८२३७ |
रा.प.अनं प्र. |
शिक्षा |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२१ |
श्री मदन व. श्रेष्ठ |
A१८१८८० |
रा.प.अनं प्र. |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२२ |
श्री विजय कुमार विडारी |
१८३६९१ |
रा.प.अनं प्र. |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२३ |
श्री दिपेन्द्र कुमार यादव |
१५७२५२ |
रा.प.अनं प्र. |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२४ |
श्री मिना कुमारी मैनाली |
१२६५५८ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२५ |
श्री रामु श्रेष्ठ |
१२४१६० |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२६ |
श्री रामशरण खड्का |
१००५१० |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२७ |
श्री अमृता तामाङ |
१२२९५८ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२८ |
श्री दिवाकर श्रेष्ठ |
१५६३९८ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२९ |
श्री उमा गौतम |
११४२८३ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३० |
श्री नारायण वहादुर वस्नेत |
१८३९०४ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३१ |
श्री अजिता थापा मागर |
१८३७५४ |
रा.प.अनं प्र. |
प्रशासन/सा.प्र. |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३२ |
श्री शोभा शर्मा |
१८२०२६ |
रा.प.अनं प्र. |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३३ |
श्री शान्त ओझा |
१७४३०८ |
रा.प.अनं प्र. |
विविध |
खानेपानी तथा स.डि.का. |
||||||||||
३४ |
श्री समिता श्रेष्ठ |
१९३२९६ |
रा.प.अनं प्र. |
विविध |
महिला तथा वालबालिका का. |
||||||||||
३५ |
श्री अम्वादत्त भटृ |
१७७९२४ |
रा.प.अन प्र |
इन्जिनिरिङ |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३६ |
सुजिता कुमारी राउत |
२००३०६ |
रा.प.अन प्र |
वन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३७ |
श्री उमेश प्रसाद यादव |
१६३६६४ |
रा.प.अन प्र |
कृषि |
ट्रेड यूनियन काज |
||||||||||
३८ |
श्री प्रभास प्रसाद शाह |
|
रा.प.अन प्र |
कृषि |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३९ |
श्री दुर्गा सिग्देल |
१७७०४८ |
रा.प.अन प्र |
कृषि |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४० |
श्री हरि वहादुर रावल |
१८५५३३ |
रा.प.अनं द्वि |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४१ |
श्री होम वहादुर खड्का |
१४६०७९ |
रा.प.अनंं द्वि |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४२ |
अच्यूतम के.सी |
१७०४४९ |
रा.प.अनंं द्वि |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४३ |
गिता लामिछाने |
१९७४०९ |
रा.प.अनंं द्वि |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४४ |
श्री अमर वहादुर शाही |
१९६३९० |
रा.प.अनंं द्वि |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४५ |
श्री वद्रि प्रसाद ढुगाना |
९२९१६ |
रा.प.अनंं द्वि |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४६ |
श्री अनिल गौतम |
|
रा.प.अनंं द्वि |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४७ |
श्री अम्बिका धमला |
१९२८७० |
रा.प.अनंं द्वि |
विविध |
महिला तथा बाल वा का. |
||||||||||
४८ |
श्री ऋषि प्रसाद खतिवडा |
१४४७७८ |
रा.प.अनंं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४९ |
श्री हरिराम वस्नेत |
१५५६४९ |
श्रैणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५० |
राजेन्द्र गिरी |
१६८७९३ |
श्रैणी विहिन |
इन्जिनियर |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५१ |
श्री राजनलाल श्रेष्ठ |
१५५९२० |
श्रैणी विहिन |
प्राविधिक |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५२ |
श्री सानुकान्छा महर्जन |
१४१३४९ |
श्रैणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५३ |
श्री केशव तिम्मिसीना |
१४४९३४ |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५४ |
श्री विष्णु प्रसाद घिमिरे |
१०४७१० |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५५ |
श्री राम वहादुर लामा |
१२४२४० |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५६ |
श्री सुरेन्द्र कुमार खत्री |
१५२७५३ |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५७ |
श्री यसोदा थापा मगर |
१६८६०७ |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५८ |
श्री असोक तामाङ्ग |
१४७३५१ |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५९ |
श्री मैया खड्का |
१४७४२८ |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६० |
श्री भिमादेवि खतिवडा |
१४१८०८ |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६१ |
श्री कृष्ण देवि पोडेनी |
८५३८९ |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६२ |
श्री तुनु नेपाली |
९७०१५ |
श्रैणी विहिन |
प्रशासन |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
|
|||||||||||||||
विविध सेवा, विशेष समूहतर्फ रा.प.अनं र श्रेणी विहिन कर्मचारीहरुको मूल्यांकन सम्पन्न भएको आ.व. २०७१/०७२ को का.स.मु. फाराम |
|||||||||||||||
क्र.स. |
कर्मचारीको नाम थर |
सकेत नं. |
श्रेणी |
सेवा÷समुह |
कार्यरत निकाय |
||||||||||
१ |
श्री नवराज तामाङ्ग व्लोन |
१८९९६१ |
रा.प.अनं प्रथम |
विविध |
कर्णाली विकास आयोग |
||||||||||
२ |
श्री रोवन भैल |
१८९४०९ |
रा.प.अनं प्रथम |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३ |
श्री सुविर श्रेष्ठ |
१८९८१८ |
रा.प.अनं प्रथम |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४ |
श्री अकलमान महर्जन |
१८९८४८ |
रा.प.अनं प्रथम |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५ |
श्री भिमसेन कार्की |
१८९५९६ |
रा.प.अनं प्रथम |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
६ |
श्री विजयकुमार महर्जन |
१८९३७९ |
रा.प.अनं प्रथम |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
७ |
श्री जितेन्द्र शाक्य |
१८९६४९ |
रा.प.अनं प्रथम |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
८ |
श्री रिना महर्जन |
१९०२०१ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
९ |
श्री राजु श्रेष्ठ |
१८९८२६ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१० |
श्री रत्न वहादुर तामाङ |
१८९९०७ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
११ |
श्री रामेश्वर कार्की |
१८९८३७ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१२ |
श्री शरद चन्द्र पौडेल |
१८९८३१ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१३ |
श्री रोजी भैल |
१८९६६१ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१४ |
श्री सिताराम ढुगांना |
१८९७०२ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१५ |
श्री वुद्ध महर्जन |
१८९६५७ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१६ |
श्री ध्रुव मिजार |
१८९७५४ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१७ |
श्री योगेन्द्र महर्जन |
१८९९७८ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१८ |
श्री पूर्ण महर्जन |
१८९३७४ |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
१९ |
श्री सुनिल महर्जन |
१८९८३० |
रा.प.अनं द्वि |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२० |
श्री विष्णु पन्त |
१८९९२६ |
रा.प.अनं द्वि चालक |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२१ |
श्री सुनिल महर्जन |
१८९९९५ |
रा.प.अनं तृतीय |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२२ |
श्री राजन डंगोल |
१८९९६३ |
रा.प.अनं तृतीय |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२३ |
श्री रामचन्द्र महर्जन |
१८९९७१ |
रा.प.अनं तृतीय |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२४ |
श्री नारायण प्रसाद रिमाल |
१८९९३३ |
रा.प.अनं तृतीय |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२५ |
श्री माईला महर्जन |
१९००५४ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२६ |
श्री मीन वहादर तमाङ्ग |
१९०००४ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२७ |
श्री ऋषिराम खनाल |
१९००१७ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२८ |
श्री सिताराम श्रेष्ठ |
१८९९४४ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
२९ |
श्री सिलाल महर्जन |
१८९८९० |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३० |
श्री सुनोज महर्जन |
१९००३५ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३१ |
श्री श्याम महर्जन |
१९००७३ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३२ |
श्री अष्ट कुमार तामाङ्ग |
१८९८८० |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३३ |
श्री कृष्ण कुमार गणेश |
१९०१३६ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३४ |
श्री मिन वहादुर महर्जन |
१८९८७६ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३५ |
श्री अलख वहादुर नगरकोटी |
१८९९९३ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३६ |
श्री कृष्ण गोपाल महर्जन |
१८९८८९ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३७ |
श्री रविन महर्जन |
१९००३३ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३८ |
श्री तुल्सीमान महर्जन |
१९०००७ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
३९ |
श्री पञ्चनारायण महर्जन |
१९००९१ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४० |
श्री इन्द्र कुमारी च्यामे |
१८९७२७ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४१ |
श्री सन्जु नेपाली |
१८९७२४ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४२ |
श्री प्रमिला नेपाली |
१८९७२८ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४३ |
श्री तिर्थ वहादुर नगरकोटी |
१९०१०५ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४४ |
श्री चिनीकाजी महर्जन |
११२९९२ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४५ |
श्री राम रजक |
१८९९९८ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४६ |
श्री राज कुमार महर्जन |
१८९९८८ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४७ |
श्री लक्ष्मीलाल महर्जन |
१८९८९४ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४८ |
श्री सिताराम तिमल्सेना |
१९००७२ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
४९ |
श्री कामी तामाङ्ग |
१८९९२३ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५० |
श्री सविना लामा |
१९०१३० |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५१ |
श्री विष्णु वहादुर थापा मगर |
१९००२५ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५२ |
श्री सकुन नेपाली |
१८९४९७ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
||||||||||
५३ |
श्री राम वहादुर लामा |
१८९८७५ |
श्रेणी विहिन |
विविध |
ईलाका हुलाक कार्यालय साँखु |
||||||||||
निजामती सेवा दिवस २०७२ का अवसरमा नेपाल सरकारबाट पुरस्कृत हुनु हुने कर्मचारीहरुको नामावली
१. उत्कृष्ट निजामती सेवा पुरस्कार
सि.नं. |
कर्मचारीको नाम |
संकेत नं |
पद |
सेवा |
श्रेणी |
लिङ्ग |
कार्यरत कार्यालय |
कैफियत |
१. |
विपुल न्यौपाने |
१३३९९२ |
सह रजिष्ट्रार |
न्याय |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
सर्वोच्च अदालत |
|
२. |
लक्ष्मी प्रसाद ढकाल |
९६७१९ |
सह सचिव |
प्रशासन |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
गृह मन्त्रालय |
|
३. |
वेगेन्द्रराज शर्मा पौडेल |
१५१८८७ |
सह सचिव |
प्रशासन |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग |
|
४. |
बैकुण्ठ अर्याल |
१२२१०२ |
सह सचिव |
प्रशासन |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
अर्थ मन्त्रालय |
|
५. |
एकनारायण अर्याल |
११९७९४ |
प्र.जि.अ. |
प्रशासन |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाण्डौ |
|
६. |
तिरेश प्रसाद खत्री |
१७५१६९ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
क्षेत्रीय खानेपानी अनुगमन तथा सुपरिवेक्षण कार्यालय, डोटी |
|
७. |
शिवराम यादव |
१५९८६१ |
डिभिजन प्रमुख |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
हेभी इक्यूइपमेण्ट डिभिजन, काठमाण्डौ |
|
८. |
केशवराज ढकाल |
१४४६६१ |
उप सचिव |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालय |
|
९. |
शिवशरण थापामगर |
१३८८७७ |
कम्प्यूटर अधिकृत |
विविध |
रा.प.तृ. |
पुरुष |
निर्वाचन आयोग |
|
१०. |
पोषणमान सिंह वस्नेत |
१३०९८९ |
इलेक्ट्रिसियन |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.अ.प्रथम |
पुरुष |
लोक सेवा आयोग |
|
२. निजामती सेवा पुरस्कार
सि.नं. |
कर्मचारीको नाम |
संकेत नं. |
पद |
सेवा |
श्रेणी |
लिङ्ग |
कार्यरत कार्यालय |
कैफियत |
१. |
लोक वहादुर थापा |
१८४०२६ |
महानिर्देशक |
परराष्ट्र |
रा.प.प्रथम |
पुरुष |
राहदानि विभाग |
|
२. |
चन्द्र सुव्वा |
१२२७१६ |
वरिष्ठ खाध्य अनुसन्धान अधिकृत |
कृषि |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
खाध्य प्रविधि तथा गुण नियन्त्रण विभाग |
|
३. |
तपेन्द्र वहादुर खड्का |
१०९७९८ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
सहरी विकास तथा भवन निर्माण विभाग |
|
४. |
श्याम किशोर यादव |
१३९२६६ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
उर्जा मन्त्रालय |
|
५.
|
गोपाल प्रसाद घिमिरे |
१२७८८३ |
निर्देशक |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
आन्तरिक राजस्व विभाग |
|
६. |
गणेश कुमार गौतम |
६१८०७ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
पुल योजना पश्चिम सेक्टर ३, कोहलपुर |
|
७. |
नवराज सुवेदी |
१४०४६२ |
आयोजना प्रमुख |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
राष्ट्रिय भूउपयोग आयोजना |
|
८. |
प्रेमराज गिरी |
९३३३८ |
स्थानीय विकास अधिकारी |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
जिल्ला विकास समितिको कार्यालय, गोरखा |
|
९. |
राकेश कर्ण |
९५४७४ |
वरिष्ठ वन अधिकृत |
वन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
जिल्ला वन कार्यालय, कपिलवस्तु |
|
१०. |
वलराम ढकाल |
१५१६७१ |
उप सचिव |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यालय |
|
११. |
दिपा हमाल |
१४१४७६ |
जिल्ला शिक्षा अधिकारी |
शिक्षा सेवा |
रा.प.द्वितीय |
महिला |
जिल्ला शिक्षा कार्यालय, सुर्खेत |
|
१२. |
टेकनारायण पौडेल |
१५००४८ |
उप सचिव |
प्रशासन |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालय |
|
१३. |
श्रीचन्द्र साह |
१५०३५६ |
कम्प्यूटर निर्देशक |
विविध |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
भूमिसुधार तथा व्यवस्थापन विभाग |
|
१४. |
राम कुमार खङ्ग |
१५३८४७ |
सि.डि.ई. |
इन्जिनियरिङ्ग |
रा.प.द्वितीय |
पुरुष |
सिंचाइ डिभिजन कार्यालय, पर्सा |
|
१५ |
प्रधुम्न न्यौपाने |
११४२४२ |
लेखा परीक्षण अधिकारी |
लेखापरीक्षण |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
म.ले.प. को कार्यालय |
|
१६. |
नारायणहरि अधिकारी |
९१६८० |
शाखा अधिकृत |
प्रशासन |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग |
|
१७. |
वसन्त प्रसाद न्यौपाने |
१२८१०५ |
मुद्रण अधिकृत |
शिक्षा |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
मुद्रण विभाग |
|
१८. |
अम्विका रमण आचार्य |
१०६६६५ |
शाखा अधिकृत |
प्रशासन |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
उद्योग विभाग |
|
१९. |
ऋतु वहादुर पुलामी मगर |
१५२७८२ |
तहसीलदार |
न्याय |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
सुनसरी जिल्ला अदालत |
|
२०. |
लक्ष्मीनारायण वैद्य |
११९९४४ |
शाखा अधिकृत |
प्रशासन |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्रालय |
|
२१. |
विश्वराज दाहाल |
१८५८१६ |
शाखा अधिकृत |
प्रशासन |
रा.प.तृतीय |
पुरुष |
राष्ट्रपतिको कार्यालय |
|
२२. |
रामशरण खड्का |
१००५१० |
टा. नायव सुव्वा |
प्रशासन |
रा.प.अनं.प्र. |
पुरुष |
सामान्य प्रशासन मन्त्रालय |
|
२३. |
राधा कुमारी श्रेष्ठ |
१५१६१८ |
नायव सुव्वा |
प्रशासन |
रा.प.अनं.प्र. |
महिला |
अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग |
|
२४. |
भरत वहादुर नेपाली |
१७६८५५ |
ना.सु. (गा.वि.स. सचिव) |
प्रशासन |
रा.प.अनं.प्र. |
पुरुष |
जि.वि.स.को कार्यालय, डोटी |
|
२५. |
प्रेमा वडु जोशी |
१९३६४९ |
महिला विकास निरिक्षक |
विविध |
रा.प.अनं.प्र. |
महिला |
महिला तथा वालवालिका कार्यालय, बाजुरा |
|
२६. |
रविन्द्र कुमार नेम्वाङ्ग |
१९४९१० |
ना.सु. (गा.वि.स. सचिव) |
प्रशासन |
रा.प.अनं.प्र. |
पुरुष |
पौवासार्ताप गा.वि.स. , पाँचथर |
|
२७. |
रामदेव प्रसाद चौधरी |
११८११६ |
नायव पशु सेवा प्राविधिक |
कृषि |
रा.प.अनं.द्वि. |
पुरुष |
कृषि विकास फार्म, पोखरा |
|
२८. |
पूर्ण वहादुर महर्जन |
७०६७३ |
कार्यालय सहयोगी |
प्रशासन |
श्रेणी विहिन पाँचौस्तर |
पुरुष |
कानून, न्याय, संविधानसभा तथा संसदीय मामिला मन्त्रालय |
|
२९. |
चन्द्र कुमारी राई |
१५४९६९ |
हल्कारा |
प्रशासन |
श्रेणी विहिन चतुर्थस्तर |
महिला |
इलाका हुलाक कार्यालय, इटहरी, सुनसरी |
|
३०. |
रामकपुर राय |
१६९१३२ |
कार्यालय सहयोगी |
प्रशासन |
श्रेणी विहिन पाँचौस्तर |
पुरुष |
जिल्ला प्रशासन कार्यालय, सर्लाही |
|
निजामती सेवा ऐन, २०४९ को दफा १५(२) मा बिभागिय प्रमुख, कार्यालय प्रमुख वा अन्य पदमा पदस्थापन वा सरुवा गर्दा नेपाल सरकारले त्यस्तो पदमा रही गर्ने कार्यहरुको प्रशासकिय कार्यप्रकृति अनुसार कार्य बिबरणको अधिनमा रही सम्बन्धित पदाधिकारीसंग कार्यसम्पादन सम्झौता गरी पदस्थापन वा सरुवा गर्न सक्ने भन्ने प्राबधान तथा निजामती सेवा नियमावली २०५० को नियम ३४ख मा नेपाल सरकारको केन्द्रिय स्तरको बिभागको बिभागिय प्रमुख वा बिभागस्तरको कार्यालय प्रमुखको हकमा सम्बन्धित मन्त्रालयको सचिब वा बिभागिय प्रमुख वा बिभागस्तरीय कार्यालय प्रमुख बीचमा कार्यसम्पादन सम्झौता हुने कानूनी व्यबस्था रहेको विदितै छ । जसअनुसार कार्यसम्पादन सम्झौताको पृष्ठभुमि, समस्याको चुनौती तथा अबसर, कार्यसम्पादन सम्झौता अनुसार सम्पन्न गर्नुपर्ने कार्यक्रमहरु, कार्यसम्पादन मूल्याङ्कनको आधार तथा तरिका, मूल्याङ्कनको अबधि लगायतका शिर्षकहरुमा केन्द्रित रही सम्बन्धित निकायका राजपत्राड्डित बिशिष्ट श्रेणीका पदाधिकारी सँग कार्यसम्पादन सम्झौता भई बनस्पति बिभाग, बन बिभाग तथा खानेपानी तथा ढल निकास बिभागको महानिर्देशक पदमा सरुवा/ पदस्थापन गर्ने सहमती दिईएको छ । अब उप्रान्त सबै केन्द्रियस्तरका निकायहरु निजामती सेवा ऐन २०४९ र नियमावली २०५० को उक्त कानूनी प्रावधान बमोजिम निजामती सेवा नियमावली २०५० को अनुसूचि ८ क मा उल्लेखित पदाधिकारीहरुलाई कार्यसम्पादन सम्झौता गरी मात्र सहमती माग गर्नुहुन अनुरोध छ ।
सि.नं. |
नाम |
अवकाश हुँदाको पद |
ठेगाना |
कैफियत |
१ |
बिष्णु बहादुर के.सी. |
महालेखा परीक्षक |
सुर्खेत |
|
२ |
प्रा. वीरेन्द्र मिश्र |
निर्वाचन आयुक्त |
काठमाण्डौ |
|
३ |
लीलामणी पौड्याल |
मुख्य सचिव |
गुल्मी |
|
४ |
नारायणराज तिवारी |
सचिव |
काठमाण्डौ |
|
५ |
भुवनेश कुमार प्रधान |
सचिव |
काठमाण्डौ |
|
६ |
माधव प्रसाद घिमिरे |
सचिव |
काठमाण्डौ |
|
७ |
प्रताप कुमार पाठक |
सचिव |
काठमाण्डौ |
|
८ |
बालानन्द पौडेल |
सचिव |
बाग्लुङ्ग |
|
९ |
दुर्गानिधि शर्मा |
सचिव |
काठमाण्डौ |
|
१० |
ईश्वरी प्रसाद राजभण्डारी |
अतिरिक्त सचिव |
काठमाण्डौ |
|
११ |
गोपालमान श्रेष्ठ |
सहसचिव |
सप्तरी |
|
१२ |
अम्विका के.सी. |
उप सचिव |
ललितपुर |
|
१३ |
श्यामजी "अतिथि" शर्मा |
जिल्ला शिक्षा अधिकारी |
चितवन |
|
१४ |
डा. गोपाल प्रसाद साह |
मेडिकल सुपरिटेण्डेन्ट |
पर्सा |
|
१५ |
पुष्पमुनी बज्राचार्य |
प्रमुख मुद्रण अधिकृत |
काठमाण्डौ |
|
१६ |
अम्विका रिजाल |
शाखा अधिकृत |
सुनसरी |
|
17 |
अमर बहादुर मल्ल |
शाखा अधिकृत |
दैलेख |
|
१८ |
रामशरण थापा |
शाखा अधिकृत |
काठमाण्डौ |
|
१९ |
गोविन्द प्रसाद मिश्र |
लेखा अधिकृत |
काठमाण्डौ |
|
२० |
शंकर प्रसाद पोखरेल |
लेखा अधिकृत |
मोरङ्ग |
|
२१ |
रवि प्रसाद पौडेल |
लेखा अधिकृत |
काठमाण्डौ |
|
२२ |
रमेश कुमार वास्ताकोटी |
लेखा अधिकृत |
मोरङ्ग |
|
२३ |
दुर्गा प्रसाद घिमिरे |
लेखा अधिकृत |
मोरङ्ग |
|
२४ |
केशव कोइराला |
लेखा अधिकृत |
सुनसरी |
|
२५ |
काली ब. खत्री |
लेखा अधिकृत |
जुम्ला |
|
२६ |
गणेश बहादुर थापा |
लेखा अधिकृत |
तेह्रथुम |
|
२७ |
दिल्ली रमण सिंह नेपाली |
लेखा परीक्षण अधिकारी |
ललितपुर |
|
२८ |
सत्य नारायण देव |
सहायक वन अधिकृत |
सप्तरी |
|
२९ |
उपेन्द्र प्रसाद जयसवाल |
सहायक वन अधिकृत |
सप्तरी |
|
३० |
बम बहादुर राना |
जनस्वास्थ्य अधिकृत |
रुपन्देही |
|
३१ |
भोला नाथ यादव |
कृषि प्रसार अधिकृत |
सप्तरी |
|
३२ |
भुपेन्द्र थापा |
पशु विकास अधिकृत |
कैलाली |
|
३३ |
चन्द्रकान्त भट्टराई |
नायव सुव्वा |
रुपन्देही |
|
३४ |
भुवनेश्वर उपाध्याय |
नायव सुव्वा |
पर्सा |
|
३५ |
मेख बहादुर खड्का |
नायव सुव्वा |
ओखलढुंगा |
|
३६ |
गोपीचन्द्र कार्की |
नायव सुव्वा |
काठमाण्डौ |
|
३७ |
जनार्दन प्रसाद साह |
नायव सुव्वा |
सप्तरी |
|
३८ |
बालनारायण ढुंगाना |
नायव सुव्वा |
तेह्रथुम |
|
३९ |
रामनारायण गुप्ता |
रेञ्जर |
मोरङ्ग |
|
४० |
स्व. बजरंगी दास |
सर्भेक्षक |
सिरहा |
|
४१ |
तेजेन्द्र खड्का |
खरिदार |
चितवन |
|
४२ |
सुरेश साह |
खरिदार |
धनुषा |
|
४३ |
बच्चु कैलास बुढाथोकी |
खरिदार |
भक्तपुर |
|
४४ |
गोकर्ण सुवेदी |
खरिदार |
सिन्धुली |
|
४५ |
पवित्रा तिमिल्सिना |
प्राविधिक सहायक |
अछाम |
|
४६ |
खिम बहादुर गुरुङ्ग |
खा.पा.स.टे |
नवलपरासी |
|
४७ |
कृष्ण बहादुर कटुवाल |
कार्यालय सहयोगी |
तेह्रथुम |
|
४८ |
गोकर्ण प्रसाद रेग्मी |
कार्यालय सहयोगी |
सुनसरी |
|
४९ |
लक्ष्मण श्रेष्ठ |
कार्यालय सहयोगी |
काठमाण्डौ |
|
५० |
हरि बहादुर गिरी |
कार्यालय सहयोगी |
कैलाली |
|